.

.

50 парчиња градиент за еднократна употреба_face_masks_for возрасно, дишење со повеќебојни 3 слој за безбедност на лицето за еднократна употреба

50 парчиња градиент за еднократна употреба_face_masks_for возрасно, дишење со повеќебојни 3 слој за безбедност на лицето за еднократна

DEN 191.68
Залиха
Достапно за нарачка

Неплетено Прилагодливо затворање. За испорака - доставено во рок од 5-10 работни дена по потврдувањето на пратката. Пакетот може да пристигне одложување како резултат на влијанијата на COVID-19. 3 Дизајн на парчиња - Специјален 3 нетрковен дизајн, обезбедува заштита од прашина, автомобилски издувни гасови, полен, итн. За 12 години над тинејџери девојки момчиња возрасни жени. Уникатен дизајн на шема - дизајниран со супер уникатна шема, совршено го покажува вашиот стилски. Одлично е да се има на автомобилот, чантата, училишната торба, домот, канцеларијата и училиштето. Пријатно да се носи - со еластична јамка за уво и прилагодлив клип за нос, совршено вклопете го лицето. Супер лесен и дизајн на дишење, ве натера лесно да дишете. Дневна заштита - Совршена за работа, забава, празник, училиште, на отворено, кампување, трчање, возење велосипед, автобус, продавница, пикник и друга јавна површина, затворено и надворешно користење. Прилагодливо затворање. За испорака - доставено во рок од 5-10 работни дена по потврдувањето на пратката. Пакетот може да пристигне одложување како резултат на влијанијата на COVID-19. 3 Дизајн на парчиња - Специјален 3 нетрковен дизајн, обезбедува заштита од прашина, автомобилски издувни гасови, полен, итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат