.

.

Clispeed 1PC кутија Зелена ABS Skid Gym Fitness Sports Sports Gymnistic не-лизгачки висечки магнетски капацитет држач за контејнери за не-лизгање во затворен простор за складирање против г?

Clispeed 1PC кутија Зелена ABS Skid Gym Fitness Sports Sports Gymnistic не-лизгачки висечки магнетски капацитет држач за контејнери

DEN 351.84
Залиха
Достапно за нарачка

Кутија за прав во прав : Производот има високо квалитетен материјал и дизајн и исклучителен изглед Контејнер за гимнастички прашок : цврста и отпорна кутија за абење, не е лесно за време на употребата. Може да се даде како подарок на вашето семејство и пријател. Фитнес снабдување : Направено од материјал долго време и употреба. Карактеристики отпорни на абење и отпорни на гребење, многу практични во употреба. Контејнер : Направено од ABS материјал, овој контејнер за складирање што не е на лизгање може да биде подолго време. Контејнер за не-лизгање во прав : Можете да го испратите овој контејнер за складирање во прав во прав на вашите пријатели како подарок за роденден. Кутија за прав во прав : Производот има високо квалитетен материјал и дизајн и исклучителен изглед. Контејнер за гимнастички прашок : цврста и отпорна кутија за абење, не е лесно за време на употребата. Може да се даде како подарок на вашето семејство и пријател. Фитнес снабдување : Направено од материјал долго време и употреба. Карактеристики отпорни на абење и отпорни на гребење, многу практични во употреба. Контејнер : Направено од ABS материјал, овој контејнер за складирање што не е на лизгање може да биде подолго време. Контејнер за не-лизгање во прав : Можете да го испратите овој контејнер за складирање во прав во прав на вашите пријатели како подарок за роденден. Пакетот вклучува карактеристики на 1 x кутија-, отпорни на нечистотија и отпорни на абење, многу цврсти. Усвојувајте премиум материјал за употреба во кутија за висини во прав.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат