.

.

50 парчиња/пакет пеперутка замрзнат лак јазол шарен симпатичен 3D четири ливчиња врежана шема за нокти за украсување маникир DIY додатоци - додатоци за DIY -

50 парчиња/пакет пеперутка замрзнат лак јазол шарен симпатичен 3D четири ливчиња врежана шема за нокти за украсување маникир DIY

DEN 249.60
Залиха
Достапно за нарачка

Боја : кајсија Количина : како што е прикажано во насловот. Големина : Мала. Спецификации на предметите : Големина : Sweight : 0.02 Gquantity : како што е прикажано во насловот : Small Model Број : VDSMMatery : Resinnumber of Pieces : Comboorigin : Chinland Chinaitem Тип : Rhinestone & Decoration.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат