.

.

Sage Active Wear Women'sенски половината 7/8 хеланки-мостовици за прицврстување на стомакот Контрола на стомакот Атлетик Висок јога Пант

Sage Active Wear Women'sенски половината 7/8 хеланки-мостовици за прицврстување на стомакот Контрола на стомакот Атлетик Висок јога

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 78% полиестер, 22% спандекс со крик. Повлечете го затворањето. Висок пораст 7/8 нозе : Ова високо кревање на нозете е совршен додаток на кој било плакар. Модерен со мека и истегната мешавина и 7/8 инсем. Машина за перење. Состав : Оваа висококвалитетна нозе е точно на големината и е направена од мека и истегната мешавина дизајнирана за максимална удобност без компромитирање на стилот. Карактеристики : Оваа нозе има средна компресија и е влага. Полето е направено без еластично за удобно, чисто, без чувство за копање. Разновидно : Нема потреба да се менувате по рутината на тренингот! Спарете го ова нозе со нашиот спортски градник за еден ден на грешки, прошетки и обични состаноци. Sage Collective : Основана во 2018 година, Sage е нов водечки бренд што прави бранови во категоријата Атлезра. Уникатните, стилски и главни производи ќе ве инспирираат додека живеете активен животен стил. 78% полиестер, 22% спандекс со крик. Повлечете го затворањето. Висок пораст 7/8 нозе : Ова високо кревање на нозете е совршен додаток на кој било плакар. Модерен со мека и истегната мешавина и 7/8 инсем. Машина за перење. Состав : Оваа висококвалитетна нозе е точно на големината и е направена од мека и истегната мешавина дизајнирана за максимална удобност без компромитирање на стилот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат