.

.

Работната маса Vivohome 24 x 36 инчи од не'рѓосувачки челик со електрична преносна компактен countertop автоматски машина за создавање коцки за мраз со рачна лажичка и функциј

Работната маса Vivohome 24 x 36 инчи од не'рѓосувачки челик со електрична преносна компактен countertop автоматски машина за создавање коцки

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Пакетот вклучува - 1* 24 x 36 инчи Работна маса од не'рѓосувачки челик со задникот, комерцијална маса за подготвување храна со тркала за ресторан, хотел, дом и магацин; 1* Електрична преносна компактна Countertop Автоматска машина за создавање коцки за мраз со рачна лажичка и функција за само чистење 26 bs/ден црна Задебелен работната површина може да задржи до 330 фунти; Заоблениот раб ве спречува да ги погодите аглите на табелата за да обезбедите безбедност при работа; На задната страна на задната страна има високи плочи од 1,4 инчи за да се спречи предметите да се лизгаат од работната маса; Површината е многу мазна, што е лесно да се исчисти и одржува. Брзо завршете ја машината може да направи до 26 фунти. Коцки со мраз со куршуми за 24 часа; Добијте коцки за мраз за помалку време отколку да ги купувате од продавницата; Дизајниран со системот за ладење на компресорот, кој работи на низок шум и нема да го наруши вашиот нормален живот; Види прозорецот одозгора помага да се следи процесот и да се провери нивото на мразот. Повеќе апликации - Оваа работна маса од не'рѓосувачки челик е погодна за оние на кои им треба повеќе простор; Може да се користи за сечење и подготовка на храна, а исто така е и убава полица за складирање; Работната табела може широко да се користи во различни прилики, како што се кујна, комунална просторија, гаража, продавница за поправка, ресторан, двор, просторија за перење, итн. Црвениот индикатор ќе ве предупреди да додадете повеќе вода; Кога кофата со мраз е полна, друг индикатор ќе ве предупреди да ги отстраните за да може да се направи повеќе мраз. Пакетот вклучува - 1* 24 x 36 инчи Работна маса од не'рѓосувачки челик со задникот, комерцијална маса за подготвување храна со тркала за ресторан, хотел, дом и магацин; 1* Електрична преносна компактна Countertop Автоматска машина за создавање коцки за мраз со рачна лажичка и функција за само чистење 26 bs/ден црна. Задебелен работната површина може да задржи до 330 фунти; Заоблениот раб ве спречува да ги погодите аглите на табелата за да обезбедите безбедност при работа; На задната страна на задната страна има високи плочи од 1,4 инчи за да се спречи предметите да се лизгаат од работната маса; Површината е многу мазна, што е лесно да се исчисти и одржува.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат