.

.

Смешна торба за топла вода за заморчиња со кратки кадифни капаци од гума топла вода шишиња преносна рака затоплување 1000 мл

Смешна торба за топла вода за заморчиња со кратки кадифни капаци од гума топла вода шишиња преносна рака затоплување 1000 мл

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Кратка кадифна + гума Направено од висок квалитет гумен материјал, водоотпорен и издржлив. Надворешниот капак е изработен од краток кадифен материјал, кој е удобен и мек на допир, држејќи ги рацете топли без да се чувствувате премногу топло. Практичното шише со топла вода може да се користи за загревање на рацете, половината, стапалата, стапалата и креветот во ладно време. Различни дизајни на модели, симпатични и модерни, погодни за зимски дом, кампување, хотел, патување, автомобил и така натаму. Тие би биле совршени како топол зимски подарок за пријателите и семејството. Прво го ставаме задоволството на клиентите, ако имате какви било прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме слободно контактирајте не; Ви благодариме за вашата поддршка, искрено се надеваме дека овој прекрасен подарок ќе ве направи среќен.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат