.

.

Кабилок 2 парчиња Куќиште За Складирање На Алуминиумска Легура Заштитно Куќиште Заштитна Кутија Алатка За Штипки Комплет Ева Складирање

Кабилок 2 парчиња Куќиште За Складирање На Алуминиумска Легура Заштитно Куќиште Заштитна Кутија Алатка За Штипки Комплет Ева Складирање

DEN 1008.00
Залиха
Достапно за нарачка

СЛУЧАЈ ЗА СКЛАДИРАЊЕ НА АЛУМИНИУМСКА ЛЕГУРА организаторот ќе биде добар партнер за складирање НА ВАШИТЕ СИМ-картички, што ќе ви овозможи лесно да ги ставите во џебот или ранецот во панталоните МЕЃУНАРОДНА ТЕЛЕФОНСКА КАРТИЧКА Чувајте ги сите ВАШИ SD картички, SIM картички и мемориски картички заштитени и организирани. МЕМОРИЈА СД КАРТИЧКА Практични слотови дизајн, добар организатор за вашите мемориски картички, СИМ картички, Донесе многу повеќе погодности. СИМ КАРТИЧКИ ЗАШТИТНА КУТИЈА безбедно затворање, тие не се отвораат или губат сами, но лесно можете да ги отворите. СИМ КАРТИЧКИ КУТИЈА ОТПОРНА на УДАРИ пената во кутијата може да ја заштити вашата картичка од силно влијание; алуминиумската обвивка може да ја заштити вашата картичка од erзија и кршење Чувајте ги остатоците, песокот и водата подалеку од кутијата. Список на пакети 2 х Карактеристики На Куќиштето на Телефонската Картичка-во исто време решете го проблемот што мемориската картичка е премала и лесно се губи меѓународна телефонска картичка. - Забелешка : 24 нано sim слотови, 2 sim отстранувач слотови sim картички заштитна кутија-Големина : 9. 00 X6, 00 X1, 00cm/3, 54 X2, 36 X0 sd картичка носителот. - Боја : Како Што Е Прикажано држач за сим-картички-Материјал : легура На Алуминиум, контејнер ЗА сим-картички ЕВА-со оваа кутија за картички, можете да ги одржувате уредни вашите микро СД и СИМ-картички. Добро за патување или излегување сим картичка торбичка за носење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат