.

.

Неродеко Канцеларија Канти За Отпадоци Притиснете Капак За Отпадоци Правоаголна Пластична Корпа За Отпадоци Корпи За Контејнери За Ѓубре За Бања Спална Соба Кујн?

Неродеко Канцеларија Канти За Отпадоци Притиснете Капак За Отпадоци Правоаголна Пластична Корпа За Отпадоци Корпи За Контејнери

DEN 474.88
Залиха
Достапно за нарачка

Совршен сад за складирање за складирање отпадна хартија, ткива, трошки, пилинг и многу повеќе Одлично за бања, перална, помошна просторија, дом, канцеларија, занаетчиска соба, детска соба, спална соба, плакари итн. Користење на добар пластичен материјал, фина изработка, издржлив и цврст за долг век на траење. Притиснете дизајн, лесен за употреба, обезбедете ја неговата практичност и популарност. Едноставно, но модерно, совпаѓањето на боите е хармонично, давајќи им на луѓето сосема ново чувство. Совршен сад за складирање за складирање отпадна хартија, ткива, трошки, пилинг и многу повеќе. Одлично за бања, перална, помошна просторија, дом, канцеларија, занаетчиска соба, детска соба, спална соба, плакари итн. Користење на добар пластичен материјал, фина изработка, издржлив и цврст за долг век на траење. Притиснете дизајн, лесен за употреба, обезбедете ја неговата практичност и популарност. Едноставно, но модерно, совпаѓањето на боите е хармонично, давајќи им на луѓето сосема ново чувство.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат