.

.

Jejeans OMG 1 -ви Сингл албум за пораки Верзија за картичка ЦД+Photobook+Порака картичка+Книга за текстови+PhotoCard+Налепница+Следење

Jejeans OMG 1 -ви Сингл албум за пораки Верзија за картичка ЦД+Photobook+Порака картичка+Книга за текстови+PhotoCard+Налепница+Следење

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Датум на објавување - 2 јануари 2023 година Официјално дистрибуирана нова и оригинална ставка од производителот. Сите артикли од оригиналните производители се испорачуваат во оригинална состојба на запечатен пакет. Вашата количина на купување ќе се смета на табелата Кореја Хантео и Гаон!. Сите нарачани ставки ќе бидат испорачани со број за следење. Сите производи се спакувани и испорачани во кутија. Датум на објавување - 2 јануари 2023 година. Официјално дистрибуирана нова и оригинална ставка од производителот. Сите артикли од оригиналните производители се испорачуваат во оригинална состојба на запечатен пакет. Вашата количина на купување ќе се смета на табелата Кореја Хантео и Гаон!. Сите нарачани ставки ќе бидат испорачани со број за следење. Сите производи се спакувани и испорачани во кутија. NEWJEANS OMG 1 -ви единечен албум Порака за пораки Верзија за објавување Датум на објавување - 2 -ри јануари 2023 година - Содржина на Album- CD+Photo Box+25 P Порака картичка+52 P Photo Book+12 P Thriks Book+5 P Photo Card+2ea налепница+бесплатен број за следење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат