.

.

Колумбија Машки Грбна Кабриолет Панталони

Колумбија Машки Грбна Кабриолет Панталони

DEN 632.96
Залиха
Достапно за нарачка

100% други влакна Затворање на патент. ОМНИ-СЕНКА : слој за блокирање НА УВ за благо до екстремно изложување на сонце. Блокира штетниays и УВБ зраци кои предизвикуваат изгореници од сонце и долгорочно оштетување на кожата. Тесната ткаена конструкција нуди трајна заштита од сонце од целиот спектар на сонце. БРЗА УДОБНОСТ на СУВО : Може Да се направат Продолжени авантури во овие брзо сушење текстурирани најлонски панталони од поплин кои лесно се шетаат од облека од страната на бродот до СКАРА во дворот. ОД ПАНТАЛОНИ ДО КРАТКИ : крајната во разноврсна надворешна облека, Овие Панталони за Опрема за Риболов Со Перформанси веднаш се трансформираат во шорцеви со еден патент. ПРАКТИЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Внимателните допири вклучуваат еластична еластика на половината, внатрешен мрежен краток, безбедносен џеб затворен со патент, два рачни џебови и нозе со патент. ПРОШИРЕНИ ГОЛЕМИНИ : Овие кабриолет панталони се достапни во широк спектар на големини. Одликувајќи се со ново фино подесено вклопување и исклучително удобен внатрешен мрежен краток, оваа разноврсна комбинација со кратки панталони е изработена ОД НАЈЛОН UPF 50 кој е мек против вашата кожа, лесен и издржлив. Повеќе од 80 години, Компанијата За Спортска Облека Колумбија прави опрема за луѓе кои уживаат во грубото отворено пронајдено На Северозападниот Дел на Пацификот и многу подалеку. Со седиште Во Портланд, Орегон ние се уште се направи не-глупости облека, обувки, и додатоци за да ви се загрее, сува, кул, и заштитени без разлика што. Иновативна опрема со непочитуван дух, квалитет и семеен деловен етос е она што не издвојува.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат