.

.

Хартија за полнење на гроздобер, A6, Ретро А6, хартија за полнење на врзивно средство за 6-прстени Планер за патници,

Хартија за полнење на гроздобер, A6, Ретро А6, хартија за полнење на врзивно средство за 6-прстени Планер за патници,

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Вклучен пакет : 80 листови /160 страници секој пакет Големина на хартија : A6 големина 10,5 x 17cm. 100gsm дебела хартија, мазно пишување, тешка тежина, без крварење. Уникатен кафеав изглед, со старост. Мазна и чиста, без дамка и без испакнатост, одлично за уредно ракопис, мазно цртање. Погодни за повеќето пенкала, пенкала за калиграфија, маркер, моливи, пенкала за гел, пенкала за фонтани итн. Одличен инсерт за замена за организаторот A6, A6 Planner, A6 Journal Teetbook. Погодни за пишување, цртање, прислушување, лепење, занаетчиство итн. чаршафи /160 страници секој пакет. Големина на хартија : A6 големина 10,5 x 17cm. Растојание на линијата : Растојание од околу 7 мм : околу 19мм Просторот на 3 -та и 4 -та дупка е дебела хартија од 51мм 100гсм, мазно пишување, тешка тежина, без крварење. Уникатен кафеав изглед, со старост. Мазна и чиста, без дамка и без испакнатост, одлично за уредно ракопис, мазно цртање. Погодни за повеќето пенкала, пенкала за калиграфија, маркер, моливи, пенкала за гел, пенкала за фонтани итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат