.

.

Подигач за прскање на пожар во знак, 12 x 4 .04 Алуминиум рефлективен знак без 'рѓа без алуминиум-УВ заштитен и водоотпорен

Подигач за прскање на пожар во знак, 12 x 4 .04 Алуминиум рефлективен знак без 'рѓа без алуминиум-УВ заштитен и водоотпорен

DEN 143.84
Залиха
Достапно за нарачка

Овој знак е изработен од 0,040 алуминиум без 'рѓа Рефлексивни : знаците имаат добра рефлексивност откако ќе бидат осветлени од осветлувањето што осигурува дека можат да бидат јасни и високи видливост во текот на ноќта. Со UV избледена мастило и е водоотпорно за употреба во внатрешна/надворешна употреба. Долг животен век : графиките и бојата ќе издржат на надворешните елементи и нема да избледат. Лесна инсталација : 4 пред-дупчат дупки од 1/8 инчи за полесно инсталирање и дизајн на заоблени агли. Овој знак е изработен од 0,040 алуминиум без 'рѓа. Рефлексивни : знаците имаат добра рефлексивност откако ќе бидат осветлени од осветлувањето што осигурува дека можат да бидат јасни и високи видливост во текот на ноќта. Со UV избледена мастило и е водоотпорно за употреба во внатрешна/надворешна употреба. Долг животен век : графиките и бојата ќе издржат на надворешните елементи и нема да избледат. Лесна инсталација : 4 пред-дупчат дупки од 1/8 инчи за полесно инсталирање и дизајн на заоблени агли.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат