.

.

Quul 73 '' Преносен салон за тетоважа салон за кревет за убавина масажа маса стол преклопна, лесна за носење

Quul 73 '' Преносен салон за тетоважа салон за кревет за убавина масажа маса стол преклопна, лесна за носење

DEN 836.80
Залиха
Достапно за нарачка

Цврста челична рамка обезбедува цврстина и издржливост Душекот за мека меморија од пена нуди удобно искуство за спиење. Засилена структура и тешки нозе за одличен капацитет на тежина. 4 тркала го прават удобно да се движат по личност. Идеален избор за членовите на семејството или гостите да се одморат. Цврста челична рамка обезбедува цврстина и издржливост. Душекот за мека меморија од пена нуди удобно искуство за спиење. Засилена структура и тешки нозе за одличен капацитет на тежина. 4 тркала го прават удобно да се движат по личност. Идеален избор за членовите на семејството или гостите да се одморат. Оваа маса за масажа во кревет е идеална за професионални терапевти, салон за тетоважи и домашни корисници. Потпирачот за грб на креветот може да се преклопи целосно или да се постави исправено. Подножјето на креветот исто така може да се направи целосно хоризонтално или дури и свиткано до 45 степени надолу. Потребните потпирачи се отстранливи, но исто така одговараат на положбата на лежење. Лесно е да се исчисти и да се носи со не ткаени Bagfeature3 Преклопена пена подлога за масажа масата за маса, лесни за носење2 набори може да се прилагоди на висината што сакате да се отстранливи, без никакви перници за лице со алатки со алатки со дијаметар со дијаметар од 6 '' тркалезен, амортизирање за максимално удобност за максимално удобност за максимално удобност Должност челична рамка за удобност удобност од пена за пена, центрирање : белци : должина : 73.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат