.

.

Подлога за греење на PLPLAAOO, менструална подлога за греење за жени и девојчиња, 3 нивоа на топлина USB подлога за греење, безжична подлога за греење со батерија, електри?

Подлога за греење на PLPLAAOO, менструална подлога за греење за жени и девојчиња, 3 нивоа на топлина USB подлога за греење, безжична

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

【Брзо греење】 : Систем за брзо греење со висока ефикасност, брзо загревање за 3 секунди, брзо ја смирува менструалната болка, се загрева директно до долниот дел на стомакот и го брка студот за вас 【Интелигентна контрола на температурата】 : Чип за контрола на температурата, три прилагодлив на температурата. Автоматско време, избегнувајте да заборавите да ја исклучите, прекумерната топлина. Повеќекратна заштита, грижа за безбедност и здравје. 【Одлична ефикасност】 : Постојаната температура ја загрева матката и се збогува со студената матка, дисменореја и болка во грбот, ви донесува удобен менструален период и здраво тело. 【Прилагодување на вибрациите】 : Двојните мотори на вибрации на половината се разумно дистрибуирани и распоредени, а може да се прилагодат вибрациите со висока фреквенција со 4 брзини, што може да вибрира 7.000 пати во 1 минута за да се олесни непријатноста на половината. 【90% голема област за греење】 : Областа за греење е голема, а повеќе делови може да се грижат и да се компресираат, не само за да се загрее матката, туку и да се заштити половината и желудникот. 【Брзо греење】 : Систем за брзо греење со висока ефикасност, брзо загревање за 3 секунди, брзо ја смирува менструалната болка, се загрева директно до долниот дел на стомакот и го брка студот за вас. 【Интелигентна контрола на температурата】 : Чип за контрола на температурата, три прилагодлив на температурата. Автоматско време, избегнувајте да заборавите да ја исклучите, прекумерната топлина. Повеќекратна заштита, грижа за безбедност и здравје. 【Одлична ефикасност】 : Постојаната температура ја загрева матката и се збогува со студената матка, дисменореја и болка во грбот, ви донесува удобен менструален период и здраво тело. 【Прилагодување на вибрациите】 : Двојните мотори на вибрации на половината се разумно дистрибуирани и распоредени, а може да се прилагодат вибрациите со висока фреквенција со 4 брзини, што може да вибрира 7.

Карактеристики на предлогот

Item Type:
Electric Menstrual Heating Belt
Material:
ABS
Battery Type:
Built in lithium battery
Battery Capacity:
1800mAh
Efficacy:
Daily warm uterus, menstrual care, relieve dysmenorrhea
Package List:
1 x Electric Menstrual Heating Belt 1 x USB Charging Cable

Купувачи како што избираат