.

.

Gead AC SPD 3P 10KA 20KA 385VAC HOUSE SURGE PRATER PRATER PRETICATION STORING ARRESTRED уред

Gead AC SPD 3P 10KA 20KA 385VAC HOUSE SURGE PRATER PRATER PRETICATION STORING ARRESTRED уред

DEN 461.28
Залиха
Достапно за нарачка

Стабилна изведба - Уредот за напон на напон е изработен од прецизни електронски компоненти, со подолг животен век и постабилни перформанси, помагајќи да се заврши вашата работа поефикасно Добра електрична спроводливост - Уредот за напон на напон е со виолетова бакарна фитинзи, со добра електрична спроводливост, усвојување на модуларен дизајн и неговата употреба и одржување се многу едноставни. Едноставна инсталација - Уредот за напон на напон на напон усвојува инсталација на шини со 3 P, инсталацијата е многу едноставна. Инсталација со стандардна железничка пруга од 36мм и користете со прекинувач во полето за дистрибуција. Безбедно за употреба - Школката на уредот за напон на напон е изработен од материјал за ретардант на пламен на компјутер, кој е побезбеден за употреба, со добар квалитет и фини перформанси, заслужувајќи го вашиот избор. Број на столбови : 1, 2,3, 4; Електрични оценки : 230/400 V, AC50/60 Hz ;. Стабилна изведба - Уредот за напон на напон е изработен од прецизни електронски компоненти, со подолг животен век и постабилни перформанси, помагајќи да се заврши вашата работа поефикасно. Добра електрична спроводливост - Уредот за напон на напон е со виолетова бакарна фитинзи, со добра електрична спроводливост, усвојување на модуларен дизајн и неговата употреба и одржување се многу едноставни.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат