.

.

Yuisle HighSpeed ​​6-во-1 USB3.0 читач на картички Тип-Ц мултипорт центри за читач на мемориски картички за супер брзина за телефон со камера со адаптер OTG OTG

Yuisle HighSpeed ​​6-во-1 USB3.0 читач на картички Тип-Ц мултипорт центри за читач на мемориски картички за супер брзина за телефон

DEN 502.40
Залиха
Достапно за нарачка

Не е потребен возач и приклучоци Алуминиумските школки се силни и ја дишат топлината поефикасно од пластиката. Преносен дизајн ви помага лесен за носење.0 читач на картички со USB порт, микро-USB порт и порта Type-C, со што читателот на картички ги прави компатибилни таблети и паметни телефони кои ја поддржуваат функцијата OTG.0 портата може да поддржува пренос на податоци до 5 Gbps. High Speed ​​6-во-1 USB3.0 читач на картички Тип-Ц мултипорт центри за супер брзина на мемориски картички за камера, телефон со OTG OTG адаптер : USB3.0 читач на картички со USB порта, микро-USB порта и порта за тип-C и порта за тип-C и порта за тип-C и порта за тип-C и порта Type-C , правење на овој читач на картички компатибилни таблети и паметни телефони кои ја поддржуваат функцијата OTG.0 Порта може да поддржува пренос на податоци до 5 Gbps.Не се потребни возачи и приклучоци за преносен дизајн ви помагаат лесни за носење. Спецификации : Материјал : АлуминиумКолор : сребро, сива; (по избор) Големина : приближно.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат