.

.

Инфри 2P DC 600/800/1000VDC уред за заштита на пренапони 20-40KA SPD House Surge Protector

Инфри 2P DC 600/800/1000VDC уред за заштита на пренапони 20-40KA SPD House Surge Protector

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Полјаци : 2П Номинална струја на празнење во (KA) : 20. Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40. Максимално континуирано работење. Напон UC : 600 VDC, 800 VDC, 1000 VDC. Номинална струја на празнење во (KA) : 20. Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40. Максимално континуирано работење. Напон UC : 600 VDC, 800 VDC, 1000 VDC.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат