.

.

Кабинетот за складирање на пешкири за кујни за кујна кука за кука за завршна обработка на бања, организатори за складирање на четки#20

Кабинетот за складирање на пешкири за кујни за кујна кука за кука за завршна обработка на бања, организатори за складирање на

DEN 636.80
Залиха
Достапно за нарачка

Користете : Материјал на држачот : вовлекување +ПВЦ Функција : Еко-пријателски модел број : крпа. Применлив простор за крпа : Тип : држачи за складирање и лавици. Сосема нов и висок квалитет. Вклучен пакет : 1xcabi Net крпа за складирање на кујнски хартија кујна кука за завршна обработка на бања за чување четки за складирање на четки#20. Дефект : Кабинет за складирање на пешкири за куќиште кујна кујна кука за завршна обработка на бања за складирање на четки#20 Користете : држач Материјал : вовлекување +ПВЦ Карактеристики : Еко-пријателски модел Број на модел : крпа за крпа Применливо простор : Тип : Складичи и лавици Сосема нов и висок квалитет Вклучен пакет : 1xcabi Net крпа за складирање на кујнски хартија кујна кука за завршна обработка на бања за чување четки за складирање на четки#20.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат