.

.

Сет за вежби од 6 парчиња, 3 парчиња чекори за вежбање бит+3 парчиња сет за вежби за вежби, професионални битови за вежбање HSS за метално дрво бакар тенка челична плоча

Сет за вежби од 6 парчиња, 3 парчиња чекори за вежбање бит+3 парчиња сет за вежби за вежби, професионални битови за вежбање HSS за метално

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Вежбите за чекори што се користат за тенка челична плоча, алуминиум, бакар, ПВ плоча, вежба за изолација и пренасочување Вежбите за пила што се користат за влечење на дрво. Усвојува високо квалитетен материјал HSS : висока цврстина и издржлива во употреба. Дојдете со 3x чекор вежба бит, 3x пила вежба за различни потреби за работна состојба. Лесен за употреба и носење. Вежбите за чекори што се користат за тенка челична плоча, алуминиум, бакар, ПВ плоча, вежба за изолација и пренасочување. Вежбите за пила што се користат за влечење на дрво. Усвојува високо квалитетен материјал HSS : висока цврстина и издржлива во употреба. Дојдете со 3x чекор вежба бит, 3x пила вежба за различни потреби за работна состојба. Лесен за употреба и носење. Карактеристики : Вежбите за чекори што се користат за тенка челична плоча, алуминиум, бакар, ПВ плоча, вежба за изолација и пренасочување. Вежбите за пила што се користат за влечење на дрво.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат