.

.

Колегиум Поло кошула со кратки ракави со везено лого во официјални училишни бои

Колегиум Поло кошула со кратки ракави со везено лого во официјални училишни бои

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 65% памук, 35% поли. Направено во САД. Повлечете го затворањето. 65 проценти памук 35 проценти поли мешавина. Официјално лиценциран колегиум производ. Направени во официјални училишни бои. Тип на ракав : краток ракав. 65% памук, 35% поли. Направено во САД. Повлечете го затворањето. 65 проценти памук 35 проценти поли мешавина. Официјално лиценциран колегиум производ. Направени во официјални училишни бои. Тип на ракав : краток ракав. Поло кошула со кратки ракави направена од луксузна ткаенина од памук/поли мешавина за ваш избор на универзитет со везено лого.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат