.

.

Tek Styz Prepium Stylus работи за Realme X3 5G со прилагодено капацитивен допир 3 пакет!

Tek Styz Prepium Stylus работи за Realme X3 5G со прилагодено капацитивен допир 3 пакет!

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Професионално дизајниран компатибилен со вашиот Realme X3 5 G ја зголемува издржливоста и точноста на советот! Обезбедува мазно како искуство со пишување на вашиот уред за екран на допир. Совршено за цртање апликации и брзо навигација преку екран на допир со леснотија. Вклучува количина 3 иглави пенкала во должина од 4 "во избраната боја. Компатибилен со сите уреди на екранот на допир. Повеќекратни безбедносни карактеристики : Постојат повеќекратни заштити од прекумерна струја, преполнување и прегревање за да се обезбеди безбедноста на вашите уреди. Професионално дизајнирани компатибилни со Вашиот Realme X3 5 G ја зголемува издржливоста и точноста на врвовите! Компатибилен со сите уреди на екранот на допир. Повеќекратни безбедносни карактеристики : Постојат повеќекратни заштити од прекумерна струја, преполнување и прегревање за да се обезбеди безбедноста на вашите уреди. ☝ Premium Stylus компатибилен со Realme X3 5 G Прилагодено капацитивно пенкало 3 пакет!. (Црвен) Врвот против гребење - Врвот на игла е изработен од мека и гума отпорна на гребење. Отпорен на отпечатоци и анти-стап на екранот, одличен за пишување на пишување и сл. Ние ги ажуриравме врвот и иглата, врвот нема да се исклучи и иглата нема да го гребе екранот повеќе. Specifications : ● Нема повеќе големи прсти затоа што овој стилус има подобра точка на допир од врвот на прстот, давајќи подобра точност, малку допир се фокусира како клучеви на конзолата. ● Споделете ги со вашите пријатели - добијте стилус со непобедлива цена наместо висока Цена молив или молив на Samsung.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат