.

.

Лилози секси руфли мрежи чиста везена цветна долна облека постави градник за чакер и забава 3 парчиња

Лилози секси руфли мрежи чиста везена цветна долна облека постави градник за чакер и забава 3 парчиња

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

90% најлон, 10% спандекс Материјал : мрежа/мало истегнување/видете низ. Тип : Секси сетови. Многу совршено за секојдневниот живот, годишнини, Денот на вineубените, свадбената ноќ, ноќта на меден месец, убава идеја за подароци за вашата девојка. Погледнете ја големината и вклопувањето, што е во последната слика на предметот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат