.

.

UniqSeason 7ft Висок на 4 -ти јули на 4 -ти јули на надувување ќелав орел, костум за летање на орел - за патриотски ден на спомен и декорација на Денот на независноста

UniqSeason 7ft Висок на 4 -ти јули на 4 -ти јули на надувување ќелав орел, костум за летање на орел - за патриотски ден на спомен и

DEN 399.84
Залиха
Достапно за нарачка

【Совршена големина】 : 7 -от високо надувување на костумите за надувување на орел, создавајќи патриотска празничка атмосфера, мерките за големина на костумот (L X W X H) : 74*40*81 инчи, лесно се надува за кратко време 【Лесно за носење】 : Оваа костум на орел е лесен за носење, само носете ја ногата прво и облечете ја главата, ќе се надува за неколку секунди. 【Безбеден и издржлив】 : Овој костум на орел е направен од висококвалитетен полиестер кој е водоотпорен, отпорен на згаснат и издржлив. 【Лесен за употреба и складирање】 : Овој костум на надувување на орел од 4 јули е лесен за надувување, кога не се користи едноставно одбранете го надувувањето, преклопете го на складирање за следната пригода. 【Два режими на напојување Избор】 : Вентилаторот на костумот „Игл“ може да се напојува со батерии или електрична банка за да ја надува костумот. Аплицирана висина : Висина помеѓу 67 инчи и 75 инчи, лесно се надува за неколку секунди.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат