.

.

Држач за клучеви од огледало на shyfoy за wallид, декоративна loveубовна буква, знак за клуч за клучеви за wallидни декор, сјајни клучеви за решетки со 4 кристални куки за вле?

Држач за клучеви од огледало на shyfoy за wallид, декоративна loveубовна буква, знак за клуч за клучеви за wallидни декор, сјајни клучеви

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

? со луксузна форма на сјај околу loveубовта, сјајна искри Назад со силна конструкција на MDF.? на ентериери за украсување на домот. Совршен елегантен стилски декор за украсување на wallидови, стил на уметност деко. Најдобро за надавање.? 【Лесен за инсталирање】 Овој држач за клучеви доаѓа со 2 дупки за куки на задниот дел, лесен подготвен за инсталација. Ги прави вашите wallsидови поискрени. Карактеристики 4 робусни и силни куки помагаат да се обесат и да се организираат клучеви, поводници за кучиња, паричници, шалови, капи, облека и други предмети.? Издржлива убава и модерна. Тоа е луксузен држач за висина на wallидот и организатор за влезната врата, влез, ходник, дневна соба, спална соба, соблекувална и многу повеќе. ? Ве молиме, уживајте во удобноста и среќата на вашиот уреден дом. ? со луксузна форма на сјај околу loveубовта, сјајна искри. Назад со силна конструкција на MDF.? на ентериери за украсување на домот. Совршен елегантен стилски декор за украсување на wallидови, стил на уметност деко. Најдобро за надавање.? 【Лесен за инсталирање】 Овој држач за клучеви доаѓа со 2 дупки за куки на задниот дел, лесен подготвен за инсталација. Ги прави вашите wallsидови поискрени.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат