.

.

АЛРЕМО хуангксинг-Прицврстувачки Сврзувачки Елементи, Отпорни На ' Рѓа Што Се Перат Шарени Со Пластични Клешти За Кутии, За Лесна И Продавница За Удобна Облека За Д?

АЛРЕМО хуангксинг-Прицврстувачки Сврзувачки Елементи, Отпорни На ' Рѓа Што Се Перат Шарени Со Пластични Клешти За Кутии, За Лесна И Продавница

DEN 974.40
Залиха
Достапно за нарачка

Задебелени сврзувачки елементи со безбедна боја, перат, безопасни и шарени Прицврстувачите се направени од еколошки бакар, отпорен на ' рѓа. Фина изработка, погодно и лесно се користи дома или во продавница за облека. Копчињата се добро спакувани во пластична кутија за практично носење и складирање. Клешти е направен од 45# челик, висока цврстина и удобен зафат. Карактеристика : Прицврстувачите се направени од еколошки бакар, отпорен на ' рѓа. Клешти е направен од 45# челик, висока цврстина и удобен зафат. Задебелени сврзувачки елементи со безбедна боја, перат, безопасни и шарени. Копчињата се добро спакувани во пластична кутија за практично носење и складирање.Фина изработка, погодно и лесно се користи дома или во продавница за облека.Спецификации : Материјал : Бакар, Челик Боја На копче : Мешани Бои Големина : 14,5 x 7 x 1,5 cm/5,71 x 2,76 x 0,59 Големина На Сандаче : 12,8 x 6,8 x 2,1 cm/5,03 x 2,67 x 0,82 in Weight : 321g (приближно.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат