.

.

Полица Луко - полица за бања 4 полици полица за складирање на тоалети прилагодлив слој хонорарно растителни полица за решетки за дневна соба

Полица Луко - полица за бања 4 полици полица за складирање на тоалети прилагодлив слој хонорарно растителни полица за решетки за дневна

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

★ може да се користи во која било просторија, вклучувајќи кујна, бања, занаетчиска соба или канцеларија ★ Обезбедете стилски, решенија за складирање за заштеда на простор за организирање и организирање на повеќето домашни стакло или пластични шишиња, тегли, канцелариски материјал, производи за кожа/убавина и други мали предмети. ★ 4-слој самостојна решетката на Countertop Multifunction е доволно висока и доволно широка за да се сместат повеќето зачини со зачини или други работи, заштедувајќи повеќе простор во вашата кујна. ★ Максимизирајте го вашиот простор за складирање! Користете го насекаде во куќата, вклучувајќи бањи, ормани, маси за кафе, кујнски countertops, кујни, занаетчиски простории, дневни соби, полици и друго. ★ Оваа голема решетка за зачини има 4 слоја, обезбедувајќи многу простор за зачини, сол, бибер, чили во прав, итн. - Може да се користи во која било просторија, вклучувајќи кујна, бања, занаетчиска соба или канцеларија. ★ Обезбедете стилски, решенија за складирање за заштеда на простор за организирање и организирање на повеќето домашни стакло или пластични шишиња, тегли, канцелариски материјал, производи за кожа/убавина и други мали предмети. ★ 4-слој самостојна решетката на Countertop Multifunction е доволно висока и доволно широка за да се сместат повеќето зачини со зачини или други работи, заштедувајќи повеќе простор во вашата кујна.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат