.

.

Светски технолошки играчки Елита мини Орион Шпион Дрон 2.4GHz 4,5CH слика/видео камера RC Quadcopter, бел, 12 x 7,75 x 4.25

Светски технолошки играчки Елита мини Орион Шпион Дрон 2.4GHz 4,5CH слика/видео камера RC Quadcopter, бел, 12 x 7,75 x 4.25

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

24 GHz предавател. 1280 x 720 30 FPS Видео 1280 x 720 30 FPS видео; сепак фотографија; LED светла; вграден жиро; мулти-димензионална можност за лет; Лесен трајно тело. Лесен почеток; Режими на лет лесен режим; асистенција за враќање; Лесна надморска височина; Подготвени да летаат. Вклучува : дрон; 2.4 GHz предавател; 4 заштитни капаци; 4 лопати за замена; 3,7 V 600m Ah литиумска батерија; USB кабел за полнач; 4 GB Micro SD; Micro SD картички читач USB диск. Барања за батерија : предавател : 4 АА батерии (не се вклучени); Полнач : USB кабел за полнач (вклучен); Возило : 3,7 V 600m Ah литиумска батерија (вклучена). Време на лет : 6 минути.4 GHz предавател; 1280 x 720 30 FPS видео; сепак фотографија; LED светла; вграден жиро; мулти-димензионална можност за лет; Лесен трајно тело. Лесен почеток; Режими на лет лесен режим; асистенција за враќање; Лесна надморска височина; Подготвени да летаат. Вклучува : дрон; 2.4 GHz предавател; 4 заштитни капаци; 4 лопати за замена; 3,7 V 600m Ah литиумска батерија; USB кабел за полнач; 4 GB Micro SD; Micro SD картички читач USB диск. Барања за батерија : предавател : 4 АА батерии (не се вклучени); Полнач : USB кабел за полнач (вклучен); Возило : 3,7 V 600m Ah литиумска батерија (вклучена). Време на лет : 6 минути.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат