.

.

1 парчиња со дијаметар на леќи со леќи 42мм 42мм ЛЕР Оптички конец на концентричен леќа за концентричен круг

1 парчиња со дијаметар на леќи со леќи 42мм 42мм ЛЕР Оптички конец на концентричен леќа за концентричен круг

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Дијаметар на леќи на леќи со леќи од 1 парчиња 42мм, концентричен леќа на концентричен круг на концентричен круг на концентричен круг 42 мм, фокусна должина 28 мм Б дијаметар на круг 42 мм, фокусна должина 35 мм Ц дијаметар на кругот 42 мм, фокусна должина 40 мм Д дијаметар на кругот 42 мм , Фокусна должина 45 mm E RODE DIAMETER 42 mm, фокусна должина 50 mm F тркалезен дијаметар 42 mm фокусна должина 55 mm g Roon Round дијаметар 42 mm, фокусна должина од 60 mm H круг дијаметар 42 mm, фокусна должина 70 mm I Circle Diamter 42 mm, Фокусна должина 80 мм [Име на производ] Фреснел леќи [Материјал] Акрилик (англиска кратенка PMMA) [форма] круг [големина] 42 мм во дијаметар [фокусна должина] Различни фокусни должини се достапни [растојание од текстура] 0,3 мм [дебелина] 2мм [Процес на производство] Студено формирање [Пренесување] 92% [Користење на температура] -40 ° 80 ° пакет : 1 парчиња гаранти : 120 ден

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат