.

.

Baseубител на бејзбол срце срце тинејџерски молив за возрасни молив со голем капацитет торбичка за молив со молив со траење на торбичката за складирање

Baseубител на бејзбол срце срце тинејџерски молив за возрасни молив со голем капацитет торбичка за молив со молив со траење

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : полиестер Големина : Големината на случајот со пенкало е околу 22 L*12 W*5 H cm. Голем капацитет : Нашиот случај со моливи може да има најмалку 60 редовни пенкала, а пространиот простор може да ги задржи сите видови на канцелариски материјал. Повеќенаменски : Може да се користи како случај со молив за канцеларија и училишна, торба за деловни патувања или мала алатка, торба за шминка за девојчиња. Услуга : Ако имате какви било прашања во врска со овој случај со моливи по купувањето или наидете на какви било проблеми, само слободно контактирајте не и ние ќе одговориме на време во рок од 24 часа. Наша цел е да обезбедиме задоволителни решенија. Материјал : полиестер. Големина : Големината на случајот со пенкало е околу 22 L*12 W*5 H cm. Голем капацитет : Нашиот случај со моливи може да има најмалку 60 редовни пенкала, а пространиот простор може да ги задржи сите видови на канцелариски материјал. Повеќенаменски : Може да се користи како случај со молив за канцеларија и училишна, торба за деловни патувања или мала алатка, торба за шминка за девојчиња.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат