.

.

Отпорен бенд постави вежба за вежбање преносни додатоци за домашни салата Професионална фитнес еластична гума тренингот

Отпорен бенд постави вежба за вежбање преносни додатоци за домашни салата Професионална фитнес еластична гума тренингот

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Добро за координација и развој на рамнотежа и обука за издржливост Обезбедува обилна просторија и отпор за избор, ги задоволува вашите потреби. Совршено за обука за фитнес за мажи и жени, како јога, сквотот, кревање на коленото, пилатес, истегнување на мускулите, гимнастика и сл. Добра еластичност, долг животен век, за употреба на дневна обука. Применливо : истегнување на мускулите, вежба за јога, обука за фитнес, танцување и така натаму. Добро за обука за развој на координација и рамнотежа и издржливост. Овозможува голема просторија и отпор за избор, ги задоволува вашите потреби. Долг сервисен живот, за употреба на дневна обука.Присибилно : Истегнување на мускулите, вежба за јога, обука за фитнес, танцување и така на пакет вклучуваат : Еластичен опсег на јога+Слика Сите предмети : Поради рачно мерење, ве молиме, дозволете грешка од 1-3 см. Помеѓу различни монитори, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на предметот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат