.

.

Зона за удобност CZFP20M 350/700-700-вати мини електричен грејач на камин со 3Д симулиран ембер пламен, вградена рачка, тело за прегревање, заштита од прегревање и прекинува?

Зона за удобност CZFP20M 350/700-700-вати мини електричен грејач на камин со 3Д симулиран ембер пламен, вградена рачка, тело за прегревање,

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

☀2 Поставки за излез на топлина : 350 или 700 вати напојување и 2 поставки за топлина, овој мини грејач на камин може да се загрее и да циркулира воздух во простории со средна големина ☀ Реалистички естетски камин : Со 3Д пламен и кревет на запалени глинени, овој електричен грејач на таблети нуди реална естетика дизајнирана да ја направи вашата соба да се чувствува топла и пријатна со или без топлина. Fabutionsестата е името на играта : електричен грејач на шпорет на камин со напреден систем за безбедност, вклучува прекинувач за безбедност на врвот, надворешно куќиште за живеење и сензор за заштита од прегревање. Опсег на покриеност ширум покриеност : Со дизајн на дисперзија принуден на вентилаторот, овој грејач на таблети создава топлина и го циркулира воздухот на широка област, зголемувајќи ја температурата на целата просторија за само неколку минути. ☀ Повторно греење : Идеално за намалување на трошоците за греење на домот, грејачот обезбедува насочено греење, така што нема да мора да ја кревате топлината низ целата своја куќа. ☀2 Поставки за излез на топлина : 350 или 700 вати напојување и 2 поставки за топлина, овој мини грејач на камин може да се загрее и да циркулира воздух во простории со средна големина. ☀ Реалистички естетски камин : Со 3Д пламен и кревет на запалени глинени, овој електричен грејач на таблети нуди реална естетика дизајнирана да ја направи вашата соба да се чувствува топла и пријатна со или без топлина. Fabutionsестата е името на играта : електричен грејач на шпорет на камин со напреден систем за безбедност, вклучува прекинувач за безбедност на врвот, надворешно куќиште за живеење и сензор за заштита од прегревање. Опсег на покриеност ширум покриеност : Со дизајн на дисперзија принуден на вентилаторот, овој грејач на таблети создава топлина и го циркулира воздухот на широка област, зголемувајќи ја температурата на целата просторија за само неколку минути. ☀ Повторно греење : Идеално за намалување на трошоците за греење на домот, грејачот обезбедува насочено греење, така што нема да мора да ја кревате топлината низ целата своја куќа. Овој грејач на камин за удобност зона има две поставки за топлина и генерира значителна количина на топлина со оглед на нејзината компактна големина.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат