.

.

Негига само девојче кое сака крпи за крпи со мачки за мачки 24х16 инчи, смешна цветна мачка и пеперутка силуета декоративни украси за садови за кујнски бања, подароци

Негига само девојче кое сака крпи за крпи со мачки за мачки 24х16 инчи, смешна цветна мачка и пеперутка силуета декоративни украси за садови

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : 24 инчи x 16 инчи Памучни крпи за садови : Нашите крпи за садови се изработени од 100% ткаени вафли од памук, уникатен дизајн на саќе го прави потрајни и омекнување со секое миење, така што овие крпи за садови нема да ги гребеат вашите деликатни прибор за готвење, плочи и тави. Брзо суво и бесплатно мирис : Овие кујнски крпи се многу апсорбирани, но избришете скоро суво. И се суши за половина од времето на памучни крпи. Партањата за садот се лесни и брзо се исушат, нема потреба да се грижите за лошиот мирис. Лесна грижа : Со цел да се минимизира намалувањето, машината измијте со ладна вода, нежен циклус, суво суво. Не користете омекнувачи на белило или ткаенина бидејќи тоа ќе влијае на долговечноста и апсорбираноста на крпите. Ниско железо ако е потребно. Повеќенаменски : Идеален за кујнски крпи, чај крпа, крпа за сушење на автомобили, пешкир за сушење на дрво, крпа за чистење, крпа за чистење, миење крпа и така натаму.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат