.

.

Mahza Thread Insert Rivet Nut M3 M4 M4 M6 M8 рамен глава навојна навојна затрупана вметнете оревче јаглероден челик зина зрачи со зраци

Mahza Thread Insert Rivet Nut M3 M4 M4 M6 M8 рамен глава навојна навојна затрупана вметнете оревче јаглероден челик зина зрачи

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

- Оревот има голема цврстина, добра отпорност на абење и силна способност за фиксирање -Изработено со висококвалитетен јаглероден челик за да се обезбеди нејзината јачина во груби околини како што се високи температури, студено време или области со висока влажност. Surface штити од оштетување на животната средина и 'рѓа. Alaloso обезбедува мазна и сјајна завршница што ќе остане нова по долгорочната употреба. Nutените и завртките се димензионираат во стандардизирана метрика. - Оревот има голема цврстина, добра отпорност на абење и силна способност за фиксирање. -Изработено со висококвалитетен јаглероден челик за да се обезбеди нејзината јачина во груби околини како што се високи температури, студено време или области со висока влажност. Surface штити од оштетување на животната средина и 'рѓа. Alaloso обезбедува мазна и сјајна завршница што ќе остане нова по долгорочната употреба. Nutените и завртките се димензионираат во стандардизирана метрика.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат