.

.

Рачни Камиони Рачни Камиони Количка За Купување Мала Количка Рачна Количка Преносливо Преклопување Мала Приколка Алуминиумска Количка Лежиште Со Четири Тркала, 2

Рачни Камиони Рачни Камиони Количка За Купување Мала Количка Рачна Количка Преносливо Преклопување Мала Приколка Алуминиумска Количка Лежиште

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Три Секција Тиранин Злато Алуминиумски Прачки Инженеринг Пластични Отпорни На Абење Стп Резервоарот Тркало , Тој е доволно цврст за да собере ДО 40 КИЛОГРАМИ товар и овозможува непречено и тивко движење. ГОЛЕМИНА : големина на преклопување : 48СМ * 11см * 26СМ, Проширена големина : 36С * ширина см * 101СМ, може да се преклопи во многу мал отпечаток дебел само 8см за лесно складирање и транспорт. ЛЕСНА ЗА УПОТРЕБА : телескопската рачка се протега од 48 см до 101 см и доаѓа со банџи кабел и лесен , нема проблем да се маневрира и безбедно да се носат кутии,багаж,намирници итн. КАРАКТЕРИСТИЧЕН ДИЗАЈН : рачната количка е дизајнирана навремено, можете да ги користите кога купувате,патувате,преместувате кутии или контејнери за складирање,може да се користи и како носач на автомобилски седишта. Име на производ : Преклопна количкапроизвод Материјал : Тиранин Од Три Дела Златни Алуминиумски Прачки + Инженерска Пластика + отпорна На Абење големина на Тркала на Резервоарот : 48СМ * 11см * 26смекс проширена големина : 36С * ширина см * 101см оптоварување : 40 кг (Максимум)големина На Тркалото : преден (дијаметар 6,5 СМ) заден (10СМ)големина на Шасијата : широк (26СМ) длабоки (11 см)карактеристики : преклоплив И Пренослив Без Зафаќање На Вселенскиот Пакет Вклучува : 1 X Количка 1 x КАРАКТЕРИСТИКИ НА ТОРБА За купување : Сосема Новиот рачен КАМИОН Е ИЗРАБОТЕН од цврста алуминиумска легура, со ТЕЛЕСКОПСКА РАЧКА висока до 101 см.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат