.

.

Нов LON0167 1/4 X е прикажан 1/2 столарија за дрво, доверлива ефикасност, римски оге рутер бит секач со лежиште

Нов LON0167 1/4 X е прикажан 1/2 столарија за дрво, доверлива ефикасност, римски оге рутер бит секач со лежиште

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Целокупниот дијаметар : (издржлив во употреба) 25,7мм/1 "(г); целокупна должина : 50мм/2"; Сечење (најновата технологија) Длабочина : 9,7мм/0,38 "(ч) Тежина : 33g; безгрешна содржина на пакет : 1 x римски нецелиран ogee bit со неискажливо лежиште, 1 x пакет кутија; квалитет : 1/4" x 1/2 " Дупчка дупка внимателно избран дијаметар : 6,35мм/1/4 "; Радиус за сечење : умот со 3,17мм/0,12 "(r); Име на производот : застрашувачки римски оги бит со лежиште. Материјал : челик, потрошен карбид; боја : сребрена сива. Ширина на сечење : Совршен во изработката 6.35мм/0,24" (б (б (б (б (б (б (б ); Дијаметар на сечење : уреден 12,7мм/1/2 ". Совети : Поради различни монитори, светло за стрелање, фактори на животната средина и други причини, постојат некои разлики во бојата кои постојат објективно и не можат да се избегнат. Но, обично не влијае на употребата на Производ, ако ви пречи овие, ве молиме внимателно размислете пред да купите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат