.

.

Nokta Makro The Legend SMF Metal Detector w/ безжични слушалки

Nokta Makro The Legend SMF Metal Detector w/ безжични слушалки

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

60 целни лични карти и хармонични тонови : Точни целни лични карти и хармонични тонови со прилагодливи фреквенции ви овозможуваат лесно да ги идентификувате целите Bluetooth компатибилен. Ferrocheck : Откријте помалку модерно ѓубре. Промената на фреквенцијата и откажувањето на бучавата : лесно ослободете се од ЕМИ. Траење на батеријата : 8 - 20 часа, зависни поставки. Вградена батерија за липо - лесно наполнете ја со USB полнач или Power Bank. Повторувачки вратило - вратилото се повлекува на (25 “). Одлично за лесен транспорт и складирање. IP68 : Целосно потопено до 3 метри (10ft) и заштитено од вкупно влегување во прав. (преку USB на компјутер) и извлечете максимум од вашиот детектор. Нокта Макро Легендата SMF Metal Detector W/ безжични слушалки на Nokta Makro на првиот истовремено детектор за метал на легендата е натоварена со карактеристики што го прави најдобриот детектор со повеќе цевки , adaptable for all types of targets and ground conditions. This ''legendary '' metal detector offers exceptional performance in the toughest conditions in its world-praised robust and waterproof design and comes at a price that sets a new standard in the industry.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат