.

.

AEXIT 14MMX14MMX200MM HSS Рутер Делови и додатоци Алатка за прекин на алатката за сечење на здодевни шипки за лоши за струшки

AEXIT 14MMX14MMX200MM HSS Рутер Делови и додатоци Алатка за прекин на алатката за сечење на здодевни шипки за лоши за струшки

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Тежина : 304g; Име на производот : Бит на алатка Lathe HSS Главен материјал : HSS. Содржина на пакетот : 1 x струг HSS алатка бит. Севкупна големина : 14 x 14 x 200mm/ 0,55 "x 0,55" x 8 "(t*w*l). Главна боја : сребрен тон. Дизајн на правоаголник, алатка со голема брзина, бит за струг. Користена за изработка на алатки за сечење за мелење , вртење, разделување, гравура, дупчење, удирање, итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат