.

.

Организатор за складирање на полици за складирање на полици за складирање

Организатор за складирање на полици за складирање на полици за складирање

DEN 225.44
Залиха
Достапно за нарачка

Железо Решетка за складирање- Погоден за складирање на вашите шишиња за зачини во вашата кујна. Организатор за туширање- Wallидот поставен Деисг ви помага да заштедите многу простор за простории. Пол за складирање- Полнете бесплатна полица за бања, предизвикајте ги до домашните wallsидови. Решетката е одлична за одржување и организирање сапун, гел за туширање, шампон, чешел, материјали за чистење, за бања, тоалет или кујна. Кошница за складирање- Топол совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленост на мониторот, рачно мерење ,, може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надеваме дека можете да разберете! Ви благодарам!. Полица за бања- исто така ставајќи ги вашите тоалети во вашата бања. Решетка за складирање- Погоден за складирање на вашите шишиња за зачини во вашата кујна. Организатор за туширање- Wallидот поставен Деисг ви помага да заштедите многу простор за простории. Пол за складирање- Полнете бесплатна полица за бања, предизвикајте ги до домашните wallsидови. Решетката е одлична за одржување и организирање сапун, гел за туширање, шампон, чешел, материјали за чистење, за бања, тоалет или кујна. Кошница за складирање- Топол совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленост на мониторот, рачно мерење ,, може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надеваме дека можете да разберете! Ви благодарам!. Полица за бања- исто така ставајќи ги вашите тоалети во вашата бања. Пакетот вклучува 1 x Карактеристики на полицата за складирање - Големина : 28x12x12 cm држач за складирање на кујна. - Материјал : полица за складирање на железо. - Топол совет : Почитуван купувач, како резултат на ефектот на осветлување, осветленоста на мониторот, рачното мерење, може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат