.

.

Propel Максимален X03 Quadcopter Drone со големина на дланка | Високи перформанси

Propel Максимален X03 Quadcopter Drone со големина на дланка | Високи перформанси

DEN 1361.60
Залиха
Достапно за нарачка

Овој реновиран производ е тестиран и сертифициран за да изгледа и да работи како нов Процесот на реновирање вклучува тестирање на функционалност, основно чистење, инспекција и пакување. Производот се испорачува со сите релевантни додатоци и може да пристигне во генеричка кутија. Propel VL-3572 Максимален X03 црн трик дрон.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат