.

.

NC 304 двослоен директно чаша Интелигентна температурна изолација на чаша Температура Директно чаша Не'рѓосувачки челик чаша за деловни купови деловно подарок чаша

NC 304 двослоен директно чаша Интелигентна температурна изолација на чаша Температура Директно чаша Не'рѓосувачки челик чаша

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Бизнис подароци, партиски подароци, активности на компанијата за одбележување на придобивките од вработените Температурата покажува дека студената и топлото знаат. Температурата на чајот на допир на очигледната, перцепирана студена и топла, повеќе грижлива сила со висока вредност, како не може да сака. Високо чувствителен интелигентен сензор за температура за точно мерење на температурата. Внатрешната жолчка е избран како не'рѓосувачки челик од одделение за храна 304, кој носи чисто и безбедно искуство со вода за пиење. Боја : Паметно црно, паметно злато, паметно црвено, паметно бело, паметно чисто прав, паметна светла сина, паметна природна боја, паметна светла виолетова, обична црна, обична светло црвена, обична бела, обична темно сина боја, обичен злато, категорија на обични производи : Изолациски чаша Внатрешен жолчен материјал : 304 Перформанси за изолација од не'рѓосувачки челик : 6-12 часа Применливи сцени : Спорт, свадба, бизнис, дом, автомобил, генерал, Божиќ, пролетен фестивал, канцеларија, отворено, патување, подароци, училиште, друго Фестивали Обични занаетчиски избори : Термички трансфер, ласерско гравирање, свилен екран, трансфер на вода, филм за вода, 3Д печатење, трансфер на боја што се применува на толпата : жени, мажи, деца, парови, општи, стари лица, студенти Шел материјал : 201 производ од не'рѓосувачки челик Квалитетна оценка : Одличен стил на производ : Права чаша, со функција за истекување на чај : Конвенционална, домаќинство, преносно, вакуум, изолација, прилагодлива, интелигентна контрола, мерење на температурата, стил на раздвојување на чај : модерен минималистички капацитет : 500мл.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат