.

.

JDEZ за купување корпа за вселенски планети шема за еднократна употреба на намирници торбички за перење на намирници преносни пикнички торбички торбички торбички

JDEZ за купување корпа за вселенски планети шема за еднократна употреба на намирници торбички за перење на намирници преносни

DEN 431.84
Залиха
Достапно за нарачка

300d Оксфордска крпа Нема затворање на затворање. ❀ висок квалитет : Оваа прекрасна торба за торбичка за купување корпи е изработена од 300 D Оксфордска ткаенина, која има цврста лента за раце и не е лесно да се оштети. Size : 22,0 x 12,6 x 11,4 инчи, торбата за корпа за купување со голем капацитет ви овозможува да спакувате храна, пијалок и сите предмети, погодни за купување и складирање. - Дизајн : Оваа издржлива торба за купување корпи со 4 места за поддршка за да ја задржи својата форма и исто така да се склопува за лесно складирање. - Обезбедувачки и еколошки : Торба за еднократно купување го олеснува транспортот на стоки од продавница до вашиот дом. Погоден за купување, патување, кампување и други прилики. Application : Оваа корпа е идеална за употреба како корпа за купување, корпа за ручек, корпа за пикник, корпа за складирање на овошје, корпа за складирање на зеленчук или домашна корпа за складирање храна, играчки или други предмети за домаќинството, кујнски предмети и други мали предмети. Може да биде корпа за шопинг или корпа за складирање на домови. Големина на корпа за купување со голем капацитет : 22,0 x 12,6 x 11,4 инчи Материјал : 300 D Оксфорд Клајс Капацитет : 50 литри Карактеристики : ✔1. Оваа торба за корпи за купување на пазарот дизајнирана со силна и цврста лента за раце, го олеснува транспортот на стоки од продавница до вашиот дом.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат