.

.

Клип со повеќеслојни панталони Tianzhipheng

Клип со повеќеслојни панталони Tianzhipheng

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Space Saver : Создава дополнителен вертикален простор за виси во кој било плакар, направете простор за повеќе облека Не-лизгање : Неливите и 4 горните раце можат да се вртат на 371 степени и да се вртат индивидуално. Замачкана рака : 4 раце се вртат поединечно за да висат до 16 пара слаби. Изберете ги и отстранете ги пакувањата што сакате да ги носите со леснотија. Организирајте го вашиот плакар : Групте ги вашите гаќи заедно по стил или според функција во вас плакарот. Willе можете да најдете нешто брзо и лесно. Цврст : Изработено од трајна пластика, може да се обеси 15 пара панталони. ● Dethis Hanger е одличен избор за максимизирање на просторот. Може да создаде вертикален простор за виси во вашиот плакар. Виси до пет пара пакувања и има механизам за замав за рака за да ги отстрани лесно. Мулти-намена користејќи погодно виси фармерки, панталони, панталони, пешкир, шамија, врски и многу повеќе. Чувајте ја облеката уредна и организирана. Облека за панталони за панталони за закачалки со закачалка за вртење и преклопување кука лесно да се спакува во торбата за облека, закачалката за панталони е одлична предност за оние господа на деловни патувања кои треба да кажат во хотели кои не нудат многу простор за плакари.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат