.

.

6 компјутери Божиќни светлосни капа Божиќни чорапи предводени од гравчиња унисекс зимска зимска џемпер капа за Божиќна нова година жени девојки момчиња мажи мажи ?

6 компјутери Божиќни светлосни капа Божиќни чорапи предводени од гравчиња унисекс зимска зимска џемпер капа за Божиќна нова година жени

DEN 479.84
Залиха
Достапно за нарачка

Акрилик, памук Еластично затворање. Само миење на рацете. Весел пакет Божиќ : getе добиете 3 парчиња светлосна плетена капаче за бенеи капа за Божиќни џемпери, и 3 пара чорапи за Божиќни празници, со најразлични симпатични традиционални Божиќни обрасци кои се доволни за дневни потреби и ќе го направат вашиот одмор СРЕБА, како и да е домаќин на забава за Божиќ и Нова Година. Загрејте ја вашата зима : Божиќната светлосна капа е составена од два слоја на еластична акрилна и памучна ткаенина, одржувајќи ја главата топла и во затворено и надвор; Соодветните чорапи ќе го направат вашиот одмор уште поубав, пријателски и лукав; Чорапите на екипажот одат одлично со осветлувањето на Beanie и се свилени, еластични и удобни. Дизајн на LED осветлување : Напојувано со 2 батерии на монети со карактеристичен дизајн, се активираат седумте трепкачки LED диоди на грдата џемпер, со свртување на прекинувачот во положбата „ON“; Избегнувајте миење директно затоа што тоа ќе им наштети на батериите. Идеален подарок за празници : Ова водеше Божиќна капа и чорапи за чорапи е идеално за давање како подарок и уживање со семејството и пријателите во текот на сезоната на празници, како и секојдневно носење за возрасни жени, мажи и тинејџери на возраст над 10 години. Разноврсна : Лесни светло-светло плетените гравчиња се идеални за носење за време на сезоната на празници, особено за време на танци, роденденски забави, бар-настани, ноќни возења со велосипеди и други прилики; Вашата привлечност ќе се зголеми кога ќе ги носите нашите капи; Тие ќе ве направат брилијантни и привлечни на Божиќните настани и на улиците. Еластично затворање. Само миење на рацете. Весел пакет Божиќ : getе добиете 3 парчиња светлосна плетена капаче за бенеи капа за Божиќни џемпери, и 3 пара чорапи за Божиќни празници, со најразлични симпатични традиционални Божиќни обрасци кои се доволни за дневни потреби и ќе го направат вашиот одмор СРЕБА, како и да е домаќин на забава за Божиќ и Нова Година. Загрејте ја вашата зима : Божиќната светлосна капа е составена од два слоја на еластична акрилна и памучна ткаенина, одржувајќи ја главата топла и во затворено и надвор; Соодветните чорапи ќе го направат вашиот одмор уште поубав, пријателски и лукав; Чорапите на екипажот одат одлично со осветлувањето на Beanie и се свилени, еластични и удобни. Дизајн на LED осветлување : Напојувано со 2 батерии на монети со карактеристичен дизајн, се активираат седумте трепкачки LED диоди на грдата џемпер, со свртување на прекинувачот во положбата „ON“; Избегнувајте миење директно затоа што тоа ќе им наштети на батериите. Идеален подарок за празници : Ова водеше Божиќна капа и чорапи за чорапи е идеално за давање како подарок и уживање со семејството и пријателите во текот на сезоната на празници, како и секојдневно носење за возрасни жени, мажи и тинејџери на возраст над 10 години.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат