.

.

СВЕТСКИ СВЕТНИЦИ СВЕТСКИ БИЗНИЦИ СВЕТНИЦИ БАТЕРИЈА ОДГОВОРИ 20 LED диоди Осветлени топки новогодишно дрво Декор во затворен дом Гарден Фестивал Фестивал Запалување

СВЕТСКИ СВЕТНИЦИ СВЕТСКИ БИЗНИЦИ СВЕТНИЦИ БАТЕРИЈА ОДГОВОРИ 20 LED диоди Осветлени топки новогодишно дрво Декор во затворен дом Гарден Фестивал

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Службените жици на светлата се одликуваат со симпатичен дизајн на снежни споеви и замрзнати топки со топли бели мини сијалици за и светли фестивали изгледаат со или надвор Карактеристики : . Сет од 20 осветлени божиќни топки измери со дијаметар од 2 инчи (5 см). Shatterproof топки изработени од квалитетна пластика. ● 1 x светло низа. Осветлете ги божиќните низа светла е совршено за украс на новогодишни елки, околу венец или венец, центри за маса, или како декорација во вашиот дом и двор. Службените жици на светлата се одликуваат со симпатичен дизајн на снежни споеви и замрзнати топки со топли бели мини сијалици за и светли фестивали изгледаат со или надвор. Карактеристики : . Сет од 20 осветлени божиќни топки измери со дијаметар од 2 инчи (5 см). Shatterproof топки изработени од квалитетна пластика. ● 1 x светло низа. Осветлете ги божиќните низа светла е совршено за украс на новогодишни елки, околу венец или венец, центри за маса, или како декорација во вашиот дом и двор. Службени жици светла се карактеризираат со симпатичен дизајн на снежни луѓе и замрзнати топки со топли бели мини светло -сијалици за и светли фестивалски изглед со или надвор.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат