.

.

Возач на YouXmoto лево и патник десно загреано стакло од огледало, замена за 2003-2006 Chevy Silverado Avalanch Suburban 1500 HD 2500 3500 Tahoe GMC Sierra Yukon Cadillac Escalade 88944391

Возач на YouXmoto лево и патник десно загреано стакло од огледало, замена за 2003-2006 Chevy Silverado Avalanch Suburban 1500

DEN 856.00
Залиха
Достапно за нарачка

Кога автомобилот вози на дожд, снег, магла и друго време, надворешното загреано конвексно огледало стакло може да се загрее со жицата за греење вградена во леќите за да се обезбеди чиста површина на леќите Материјал : ABS приградски 1500 2500; Аланси 1500 2500 Тахое, ГМЦ Сиера 1500 2500 3500; Yukon XL 1500 2500.? Одговара на бројот на делот OEM - лево (128-04034 L, 56318, 88944391); Десно (128-04034 R, 56318, 88944391), (4,53 "Задната плоча за монтирање е прикачена за лесна инсталација) Ве молиме, проверете го фитметот и бројот на дел за да се осигурате дека ова ќе одговара на вашиот модел пред да нарачате.? Брзо дефгогирање - овој возач и патник Странично огледало на висококвалитетен стакло и ABS материјал, што обезбедува јасна видливост и издржливост. И стаклото со загреана и вртење на сигналната функција, нема да маче, да ја обезбеди вашата безбедност. Професионално дизајниран како директна замена, тие обезбедуваат прецизно вклопување и бараат .? Лесна инсталација - Идентична точка за монтирање со фабричко огледало; совршено одговара на постојните електрични жици. Испораката за жици мора да биде исклучена од постојната плоча за поддршка и да се вклучи во новата плоча за поддршка пред инсталацијата. Може да ја завршите инсталацијата за неколку минути.? 24 -месечна гаранција - You Xmoto нуди гаранција од 24 месеци. Ако наидете на какви било прашања на нашите огледала на загревање на напојувањето, ќе ги замолиме нашите професионални инженери да го решат проблемот за вас. Можете да ја купите со доверба. Дизајн на OEM, Direct Fit - You Xmoto десно и лево загревање на огледало стаклото вклопува : Fits 2003 2004 2005 2006 година за Chevy Silverado HD 1500 2500 3500; Приградски 1500 2500; Аланси 1500 2500 Тахое, ГМЦ Сиера 1500 2500 3500; Yukon XL 1500 2500.? Одговара на бројот на делот OEM - лево (128-04034 L, 56318, 88944391); Десно (128-04034 R, 56318, 88944391), (4,53 "Задната плоча за монтирање е прикачена за лесна инсталација) Ве молиме, проверете го фитметот и бројот на дел за да се осигурате дека ова ќе одговара на вашиот модел пред да нарачате.

Карактеристики на предлогот

Material:
ABS & Glass

Купувачи како што избираат