.

.

Малку измиено погрешно измиено платно на Carhartt Girls.

Малку измиено погрешно измиено платно на Carhartt Girls.

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

100% памук Миење на машината. Прилагодлива лента за рамо. Снимки на нозете. Измината прилагодлива лента за рамо во целост со џеб од биб и исмејувачки мува. Снимки на логото на срцето, ткаени ознаки на марката Carhartt на џебот од биб и извезена C на задната прилагодлива лента за рамо со џеб од биб и исмејувачки мува. Снимки на логото на срцето и ткаени ознаки на марката Кархарт на џебот на биб и извезена Ц на грб.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат