.

.

LHS | CAT Christmas 2022 Пред-врежан украсен украс кутија за подароци INCLD | Кристално чиста замрзната бела акрилна мачка, украси за миленичиња за домот | Направено во САД

LHS | CAT Christmas 2022 Пред-врежан украсен украс кутија за подароци INCLD | Кристално чиста замрзната бела акрилна мачка, украси за миленичиња

DEN 143.84
Залиха
Достапно за нарачка

? Беспрекорно зачувување : Божиќ е полн со loveубов, семејство и скапоцени моменти Вашите мисли и чувства ќе бидат испратени со овој украс и вашите спомени ќе бидат запаметени од година во година. ? Направете ги да се чувствуваат посебно : пријател, соработник, мама и тато. Дајте им подарок од твоето срце направено од срцата на мало американско семејство благодарно што сте во деловна активност. ? Премиум кристално чиста акрилик : посилна од стакло и разнишана инкас на пад на елката со навестување стаклено зелено на ласерските исечени рабови. ? Подарок за loveубов : вашето новороденче беше loveубов на прв поглед и сега тоа е првиот Божиќ на вашето бебе. Овие сеќавања ќе ги доживеете цел живот. ? Кутија за подароци и лак : Доаѓа во кутија за подароци за складирање на украси со лак, за да можете да го негувате овој украс за новогодишна елка за следните генерации. ? Беспрекорно зачувување : Божиќ е полн со loveубов, семејство и скапоцени моменти. Вашите мисли и чувства ќе бидат испратени со овој украс и вашите спомени ќе бидат запаметени од година во година. ? Направете ги да се чувствуваат посебно : пријател, соработник, мама и тато. Дајте им подарок од твоето срце направено од срцата на мало американско семејство благодарно што сте во деловна активност. ? Премиум кристално чиста акрилик : посилна од стакло и разнишана инкас на пад на елката со навестување стаклено зелено на ласерските исечени рабови. ? Подарок за loveубов : вашето новороденче беше loveубов на прв поглед и сега тоа е првиот Божиќ на вашето бебе. Овие сеќавања ќе ги доживеете цел живот. ? Кутија за подароци и лак : Доаѓа во кутија за подароци за складирање на украси со лак, за да можете да го негувате овој украс за новогодишна елка за следните генерации.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат