.

.

ЈИДБРТ ЈОГА МАТ ГИМ ГИМ Фитнес торби за жени кои тренираат патувања позлатени најлонски спортски спортови на отворено

ЈИДБРТ ЈОГА МАТ ГИМ ГИМ Фитнес торби за жени кои тренираат патувања позлатени најлонски спортски спортови на отворено

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : Водоотпорен полиестер Употреба : Торби за патувања/ торба за фитнес салата. Прилики : обука за јога за фитнес за пливање. Функција : Водоотпорен водоотпорен складиште отпорен на абење. Голема големина : 25 CMX 48 CMX21 CM (HXLXW). Материјал : Водоотпорен полиестер. Употреба : Торби за патувања/ торба за фитнес салата. Прилики : обука за јога за фитнес за пливање. Функција : Водоотпорен водоотпорен складиште отпорен на абење. Голема големина : 25 CMX 48 CMX21 CM (HXLXW). Материјал : Водоотпорна употреба на полиестер : Траги за патувања/ фитнес салата Bagoccasions : Фитнес пливање јога тренинг Функција : Дише водоотпорна складирање отпорна на абење голема големина : 25 CMX 48 CMX21 CM (HXLXW) Белешка : 1inch = 1inch = 1inch = 1inch = 1inch = 1 INCH = 2,54cm, 1 CM = 0,39 CMALL слики се вистинито снимање, но исто така и затоа Од погодените со осветлување и различен екран, ќе прикаже малку боја различна во боја.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат