.

.

IWalk LinkPod Station & 4500mah USB-C LinkPod Преносен полнач Црно+Бело

IWalk LinkPod Station & 4500mah USB-C LinkPod Преносен полнач Црно+Бело

DEN 239.84
Залиха
Достапно за нарачка

Најдоброто складирање на Iwalk Link Pod : Станицата Iwalk Link Pod може добро да чува многу од вашите преносни полначи на i Walk Можете да ги ставите на кабинетот за чевли или на трпезариската маса. Не мора повеќе да се грижите за тоа да не ги пронајдете вашите преносни полначи на i Walk. Тие ќе бидат целосно наполнети и ќе чекаат да ги користите на одредено место. Повеќекратно полнење : До четири преносни полначи на Iwalk Link Pod можат да се наплатат во исто време. 10 W излезна моќност. Потребни се само 2 часа за целосно наплата на еден преносен полнач. Само вистинскиот капацитет : вградена батерија со висока квалитетна 4500m Ah, повеќето модели на i Phone можат да бидат целосно наполнети барем еднаш, идеален придружник за полнење за патување. Ултра-компактен : Големина на кармин, лесно е да се лизнете во џебот или торбата и кога ви треба, имате полнач токму тогаш и таму. Безжичен преносен полнач : Ако сте уморни од носење кабли, овој мини преносен полнач безжичен е дефинитивно најдобар избор за вас. Најдоброто складирање на Iwalk Link Pod : Станицата Iwalk Link Pod може добро да чува многу од вашите преносни полначи на i Walk. Можете да ги ставите на кабинетот за чевли или на трпезариската маса. Не мора повеќе да се грижите за тоа да не ги пронајдете вашите преносни полначи на i Walk.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат