.

.

Kiddazzle Precociation Perls Sneaved Kidcover - розово девојче силиконски смок биб, прилагодлива големина, водоотпорна и отпорна на дамки, новороденчиња и мали деца 6 месеци +

Kiddazzle Precociation Perls Sneaved Kidcover - розово девојче силиконски смок биб, прилагодлива големина, водоотпорна и отпорна на дамки,

DEN 799.84
Залиха
Достапно за нарачка

Прилагодлива врата Долго тело за заштита на скутот. Еластични зглобови за заштита на ракавите. Водоотпорен и отпорен на дамки. Затворање на копчињата. Машинско миење или миење на рацете, закачете се да се исушат внатре. ✔100% од одделение за храна, силиконски биб- нашиот биб со ракави е направен од 100% силиконски степен на храна. Мора да имате бебешки предмети со висококвалитетно розово обоен биб со дизајн што личи на ѓердан од бисер. Голем џеб за да фатите испуштена храна за бебиња и течности. Биб е зашиена на делот за смок на телото за целосна заштита. ✔ Дизајн со едно парче за целосно покривање - Делот за тело вклучува врвот со долг ракав со еластични зглобови за безбедно вклопување. Исто така, се одликува со долго сребрено здолниште за да се заштити облеката во скутот и бебето од дамки и истури. Смалот мери 16 "L x 27" W. Прилагодлива лента за вратот за да одговара на бебињата и мали деца шест месеци и повеќе. ✔ Лесно за чистење - лесно бришење со влажна крпа по неуредна вечера или можете да ја извршите под мијалникот за кујната за да ја исплакнете секоја храна. За навистина неуредни оброци, можете да фрлите во машината за перење и да се обесувате да се исуши. Облеката на вашето дете никогаш нема да изгледа толку добро после неуредна вечера со шпагети. ✔ Безбедни деца, среќни родители - се грижиме за безбедноста на вашето дете! Нашиот еден од еден вид Kidcover е изграден силен е лабораториски тестиран и одобрена безбедност. Kidcover Precociation Pearls има TPU облога, БПА бесплатно, PVC бесплатно, слободно олово и слободно фталат. ✔ Одлични подароци за бебиња - ова е мора да има ставка за регистар за бебиња. Овој симпатичен производ е сигурен дека ќе сврти глави и навистина ќе биде незаборавен подарок за туширање за бебиња или подарок за роденден! Изненадете ги вашите најблиски со овие забавни подароци за бебиња. ✔ Наградуван - овие симпатични Kidcovers добија бројни награди!. Затворање на копчињата. Машинско миење или миење на рацете, закачете се да се исушат внатре. ✔100% од одделение за храна, силиконски биб- нашиот биб со ракави е направен од 100% силиконски степен на храна. Мора да имате бебешки предмети со висококвалитетно розово обоен биб со дизајн што личи на ѓердан од бисер. Голем џеб за да фатите испуштена храна за бебиња и течности.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат